Ana Sayfa Haberler BURS PROTOKOLÜ İMZALANDI

BURS PROTOKOLÜ İMZALANDI

BURS PROTOKOLÜ İMZALANDI

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı arasında protokol imzalandı. Protokol ile artık ATSO'nun verdiği burslar AEV çatısı üzerinden öğrencilere ulaştırılacak.


ATSO İLE AEV ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı arasında protokol imzalandı.
 
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Afyon Eğitim Vakfı (AEV) arasında burs protokolü imzalandı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen imza törenine ATSO ve AEV Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, İl Genel Meclisi Başkanı ve AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol ve AEV Genel Sekreteri Murat Diker katıldı.
AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban yaptığı açıklamada, “ATSO yıllardır üniversite öğrencilerine burs veriyor. Afyon Eğitim Vakfı’mız da, Afyonlu hemşehrilerimizin, öğrencilerimizin eğitim ihtiyaçlarına bir nebze katkıda bulunmak maksadıyla kurulmuş bir vakıf. Vakıf’ın en büyük faaliyet alanı ise, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız güzel bir karar alarak, bundan böyle her yıl verdikleri bursu Afyon Eğitim Vakfı aracılığıyla vermeyi kararlaştırdı. 30 üniversite öğrencimize, 25 de Gazi Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine olmak üzere 55 öğrenciye Afyon Eğitim Vakfı kanalıyla burs verecekler. Vakfımız ve Odamız açısından güzel bir protokol olacak. Bu protokolün ilçelerdeki odalara, sendikalara ve tüm STK’lara örnek olmasını diliyorum” dedi.  Açıklamanın ardından AEV adına Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve AEV İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, ATSO adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Köse ve Genel Sekreter Ali Şenol protokole imza attı.