Ana Sayfa Haberler AEV Fuarda…

AEV Fuarda…

AEV Fuarda…

Afyon eğitim vakfı ile ilgili olarak yönetim kurulu başkanı Hüsnü Serteser ile yaptığımız dobra dobra programındın notlarını dün aktarmıştım yazmadığımı farkettiğim birkaç hususu da aktarayım.


AEV Fuarda…
Afyon eğitim vakfı ile ilgili olarak yönetim kurulu başkanı Hüsnü Serteser ile yaptığımız dobra dobra programındın notlarını dün aktarmıştım yazmadığımı farkettiğim birkaç hususu da aktarayım. Birincisi… Afyon eğitim vakfı'nın sms ile bağış sağladığı 6703 hattı ile ilgili.
 Bu SMS hattına gönderilecek mesajlar sadece 10 TL hemşerilerimizden Şubat ayı sonuna kadar bağış yazarak 6703 e kısa mesaj gönderdikleri takdirde afyonluların Afyon eğitim vakfını ne kadar sahiplendiklerini görmüş olacağız
 İkincisi… Afyon eğitim vakfının kurulması planlanan üniversitesi ile ilgili olarak hem şehirlerimizin vatandaşlarımızın önerileri yönetim tarafından önemseniyor bu konuda önerileriniz Afyoneğitimvakfı@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.
 Üçüncüsü… Afyon eğitim vakfının şimdiki başkanı Hüsnü Serteser den önce Yönetim kurulu başkanlığı yapmış olan hemşerimiz Şükrü koçoğlu'nun yaptığı katkılardan da programda epey bahsetmiştik. Programı izleyemeyen okullarımızın dünkü bilgilendirme yazısında eksik kalan bu hususu da bilmeleri gerekmekte.
Şükrü Koçoğlu 1999-2015 yılları arasında başkanlık yapmıştı. En uzun süreli başkanlık yapan kişi idi Şükrü Koçoğlu.
Onun için onun çalışmalarından uzun uzun bahsetti programda Hüsnü Serteser.
Çok sıkıntılı süreçlerdeki bile eğitim vakfına ilgisini, desteğini esirgemedi Şükrü Koçoğlu.
 AEV yerleşkesi içerisindeki binalardan birisi tamamen Şükrü Koçoğlu tarafından yaptırılarak Afyon eğitim vakfına bağışlanmıştı.
Allah Şükrü Koçoğlu gibi Afyon sevdalısı hemşerilerimizin sayısını artırsın diyoruz.
Dördüncüsü… Afyon eğitim vakfından 1 ekip şu anda İstanbul'da. Emitt fuarında'lar. Beylikdüzü TÜYAP Emitt fuarına Afyon belediyesinin standında Afyon eğitim vakfı da yer aldı ve oradaki vatandaşlarımıza AEV’i  anlatıp tanıtıyorlar. fuar pazar gününe kadar açık. İstanbul'daki hemşerilerimize iletiyorum.