Ana Sayfa Haberler Afyonkarahisarda Bulunan Yetim ve Öksüzlerin yüzleri güldü...

Afyonkarahisarda Bulunan Yetim ve Öksüzlerin yüzleri güldü...

Afyonkarahisarda Bulunan Yetim ve Öksüzlerin yüzleri güldü...

Türkiyedeki tüm Afyonkarahisarlı dernek, federasyon ve vakıfların desteği ile oluşan Türkiye Afyonkarahisar'lılar Platformu (TAP), bu yıl Ramazan ayında Afyonkarahisar il, ilçe ve köylerinde bulunan Yetim ve Öksüz çocukların yüzlerini güldürdü.


Türkiyedeki tüm Afyonkarahisarlı dernek, federasyon ve vakıfların desteği ile oluşan  Türkiye Afyonkarahisar'lılar Platformu (TAP), bu yıl Ramazan ayında Afyonkarahisar il, ilçe ve köylerinde bulunan Yetim ve Öksüz çocukların yüzlerini güldürdü. 

TAP  başkanı Dr. Mehmet Ali Danışman, Ramazan ayı içerisinde Yetim ve Öksüz çocukların giydirilmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, TAP (Türkiye Afyonkarahisar'lılar Platformu) olarak bu yıl  Ramazanda  "YETİMLER HAFTASI"  için hep birlikte bir sosyal sorumluluk projesine  daha  imza atarak ilimizde bulunan yetim ve öksüz çocukların yüzlerini güldürdük.                      
 “TAP YETİMLER HAFTASI” ndaki amacımız,  Afyonkarahisar ili, ilçeleri, Kasabaları ve köylerinde bulunan yetim ve öksüz çocuklarımızın bir nebzede olsa yüzlerini güldürmek, onları Ramazan Bayramında yeni ayakkabıları, elbiseleri ile Bayrama hazırlamaktır.

Bizleri ve bizleri destekleyen tüm hemşerilerimizi mutlu etti. Bu yıl ilk defa Platformumuz tarafından gerçekleştirdiğimiz  “Yetimler Haftası” etkinliğimiz için duyarlı olan tüm hemşerilerimizi kutluyorum. Bu birlik ve beraberliğin bir göstergesidir. 

 

Başkan Mehmet Ali Danışman, Tüm Dünya'nın mücadele ettiği salgın hastalık nedeniyle sevdiklerimizi, yakınlarımızı, dostlarımızı kaybettik,  yaşadığımız zor günlerde birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşmanın gücünü de yanımıza alarak “YETİM VE ÖKSÜZ” çocuklarımızın yüzlerini güldürdük.

Bu yavrularımıza  destek olan TAP Yetimler Haftası organizasyon ekibine, İl, ilçelerde gönüllü görev alan kardeşlerime, bizlere her zaman her türlü imkanlarını açan güzide kuruluşumuz Afyon Eğitim Vakfına(AEV) ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerime saygılarımızı sunuyorum dedi.   

Başkan Danışman,TAP (Türkiye Afyonkarahisar'lılar Platformu) olarak ilimizin Sosyal, Kültürel, Gelenek ve Göreneklerini tüm Dünya'ya tanıtmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

TAP Afyonkarahisar’lılar olarak bu yıl başlattığımız

“YETİM VE ÖKSÜZLER HAFTASI”nıda önümüzdeki yıllarda da diğer etkinliklerimizle birlikte devam edecektir.