Ana Sayfa Haberler albikere.com FARKINDALIK OLUŞTURUYOR

albikere.com FARKINDALIK OLUŞTURUYOR

albikere.com FARKINDALIK OLUŞTURUYOR

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ticaret eğitimleri, işletmelerde E-Ticaret Eğitimi ile devam etti.


Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile albikere.com işbirliğinde, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ve kadın kooperatifleri ile başlayan e-ticaret eğitimleri, işletmelerde E-Ticaret Eğitimi ile devam etti.  Eğitimin açılış konuşmasını Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker gerçekleştirdi. Diker, “Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından, Afyonkarahisar Valiliğimiz ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ın desteğiyle albikere.com isimli bir e-ticaret sitesi kurduk. albikere.com’un ilk kuruluş amacı Afyonkarahisar’daki Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri’nin ürünlerinin satılması idi. Ancak gelinen noktada, Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde Türkiye genelindeki 90’a yakın Kadın Kooparetifi albikere.com’da yer aldı. 600’e yakın mağazamızla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri ön plana çıkararak, aynı zamanda bu e-ticaret sitesinden elde edilen gelirin tamamını Vakfımız aracılığıyla öğrencilere burs için kullanmakla sosyal sorumluluk alanında farkındalık oluşturuyoruz” dedi.
Diker’in ardından albikere.com’dan Gamze Demir ve Solido Grup’tan Fatih Temur e-ticaret hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Eğitimi https://www.youtube.com/watch?v=MWkM9OkZ3lU bağlantısından izleyebilirsiniz.