Ana Sayfa Haberler EĞİTİMİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

EĞİTİMİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

EĞİTİMİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret etti.


Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret etti. AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın ve AFSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Vakıf hakkında sunum yapan Diker, Afyon Eğitim Vakfı’nın sanayici ve iş insanlarının destekleri ile hizmet çıtasını yükseklere çektiğini belirtti.
Diker, “Afyon Eğitim Vakfımız, kurulduğu günden bu yana Afyonkarahisarlı, başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerinin yanında oldu. Özellikle Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in 2015 yılında Vakıf Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilmesi ile birlikte Afyon Eğitim Vakfımız atağa geçti. Bu yıl Vakfımız, 662 öğrenciye burs verdi. Yine Vakfımız’ın iktisadi işletmesi vasıtasıyla kurduğumuz albikere.com, e-ticarette Türkiye’nin markası olması yolunda hızla ilerliyor. Sizlerden de üniversite öğrencilerimize katkı, kadın istihdamına destek olan albikere.com’da mağaza açmanızı bekliyor; bu konu hakkında özel istirhamımızı sizinle paylaşıyorum” dedi.
AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın da AEV Genel Sekreteri Murat Diker’e teşekkür ederek “Öncelikle Kurucu Başkanımız olan Sayın Hüsnü Serteser’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Afyon Eğitim Vakfımız’ın geldiği nokta bizleri gururlandırıyor. Elbirliyle, Vakfımız’ı daha da büyüteceğiz ve geleceğimiz olan gençlerimizin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Biz AFSİAD olarak eğitimin, öğrencinin her zaman yanındayız” diye konuştu.