Ana Sayfa Haberler Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybeke Afyon Eğitim Vakfı Şeref Üyeliği Belgesi Verildi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybeke Afyon Eğitim Vakfı Şeref Üyeliği Belgesi Verildi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybeke Afyon Eğitim Vakfı Şeref Üyeliği Belgesi Verildi

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, AEV Yönetim Kurulu Üyeleri olan ATSO Meclis Üyeleri Adnan Demirel ve Metin İplikçioğlu ile AEV Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybeki ziyaret etti.


      Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Afyon Eğitim Vakfı Şeref Üyeliği Belgesi Verildi
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, AEV Yönetim Kurulu Üyeleri olan ATSO Meclis Üyeleri Adnan Demirel ve Metin İplikçioğlu ile AEV Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.
Ziyarette, Afyon Eğitim Vakfı tarafından hazırlanan Şeref Üyeliği Belgesi, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e takdim edildi. Belge takdimi, AEV heyetinden önce Zeybek’i ziyaret eden AK Parti 24., 25. ve 26. Dönem Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Metin Külünk tarafından gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı ile bir önceki Valimiz Gökmen Çiçek de Afyon Eğitim Vakfı Şeref üyesi olmuşlardı.