Ana Sayfa Haberler 2020 AFYONKARAHİSAR SEVGİ YILI

2020 AFYONKARAHİSAR SEVGİ YILI

2020 AFYONKARAHİSAR SEVGİ YILI

2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı kapsamında bursiyerlerimiz arasında " CORİNA VİRÜSLE MÜCADELEDE YARDIMLAŞMA VE DAYANISMA" konulu bir makale yarışması düzenlemeyi düşündük. Valiliğimizce ilan edilen projeye katkıda bulunmak hem de bursiyerlerimizin bu sosyal projeye katılımını sağlayarak evde kaldıkları sürede faydalı bir etkilinde bulunmalarını istedik. Makaleye katılım şartları ile ilgili duyuru metni EK’dedir. Sağlıklı günlerde bir an önce okullarınıza dönmenizi dileriz.


2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı olarak ilan edilmiştir. Afyon Eğitim Vakfı olarak bu kapsamda bursiyerlerimiz arasında " CORONA VİRÜSLE MÜCADELEDE YARDIMLAŞMA VE DAYANISMA" konulu bir makale yarışması düzenlenmiştir.
DEĞERLENDİRME
Makalelerin değerlendirmesi aşağıda yazılı jüri tarafından yapılacaktır.  Değerlendirmelerde yazım tekniği, metodoloji, dil ve ifade yeteneği dikkate alınacaktır.
KATILIM
Afyon Eğitim Vakfı bursiyeri olmak
ÖDÜLLER
Birinci   : 1 500 TL
İkinci    : 750 TL
Üçüncü : 250 TL
 
MAKALE SON TESLİM TARİHİ: 01 Mayıs 2020
 
BAŞVURU ŞARTLARI VE YÖNTEMİ

  • Makaleler, “afyonegitimvakfi” e-posta adresine “CORONA VİRÜSLE MÜCADELEDE YARDIMLAŞMA VE DAYANISMA” konu başlığıyla gönderilecektir. Yarışmaya katılım için ön kayıt yapılmasına gerek bulunmamaktadır. 
  • Yarışma için hazırlanacak makaleler en az 3.000 en fazla 4.000 kelime olacaktır. Makalelerin yazım dili Türkçedir.
  • Yarışmaya katılan makalelerin tüm yayın, yayım ve dağıtım hakları Afyon Eğitim Vakfı’na aittir.
MAKALE YARIŞMASI JÜRİSİ:
          Prof. Dr. İsmail Hakkı Nakilcioğlu
          Doç. Dr. Ahmet Karaman
          H. Hakkı Özsoy