Ana Sayfa Haberler SEVGİ YILI MAKALE YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU

SEVGİ YILI MAKALE YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU

SEVGİ YILI MAKALE YARIŞMASI SONUÇLARI BELLİ OLDU

2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı çerçevesinde Afyon Eğitim Vakfı bursiyerlerimiz arasında " CORONA VİRÜSLE MÜCADELEDE YARDIMLAŞMA VE DAYANISMA" konulu makale yarışması değerlendirilmesi sonuçlanmıştır.


2020 AFYONKARAHİSAR SEVGİ YILI
  2020 yılı Afyonkarahisar Sevgi Yılı  çerçevesinde Afyon Eğitim Vakfı bursiyerlerimiz arasında " CORONA VİRÜSLE MÜCADELEDE YARDIMLAŞMA VE DAYANISMA" konulu makale yarışması değerlendirilmesi sonuçlanmıştır. Öncelikle katılan tüm bursiyerlerimizi tebrik ediyoruz.
Yarışmaya gelen makaleler Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. İ. Hakkı Nakilçioğlu, Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet KARAMAN  ve Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’dan oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
 
Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri ve plaketleri  21 Mayıs 2020 tarihinde Afyonkarahisar Valiliğinde düzenlenecek  törenle verilecektir.
 
Yarışmaya katılan diğer bursiyerlerimizin ödülleri de Bayram sonrası kısıtlamaların durumuna göre belirlenecek ve size bildirilecek bir tarihte yapılacaktır.
 

ÇOŞKUN MERMER BİRİNCİ
SEMİH KARADANA İKİNCİ
OSMAN ALKIN ÜÇÜNCÜ