Ana Sayfa Haberler
KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TARAFINDAN YENİ YIL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ DÜZENLENDİ

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU TARAFINDAN YENİ YIL ALIŞVERİŞ FESTİVALİ DÜZENLENDİ

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından Yeni Yıl Alışveriş Festivali düzenlendi. Akrones Otel’de gerçekleştirilen Yeni Yıl Alışveriş Festivali’nin açılış törenine Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Rıza Gürakar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Osman Erdem, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman ve İcra Komitesi Üyeleri, TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Mustafa Özkan ve İcra Komitesi Üyeleri, Afyonkarahisar Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ali Şenol ile Afyonkarahisar Ticaret Borsası Genel Sekreteri İsmail Öztürk ile firma temsilcileri katıldı

İL JANDARMA KOMUTANI YAĞAN’DAN AEV’E ZİYARET

İL JANDARMA KOMUTANI YAĞAN’DAN AEV’E ZİYARET

İl Jandarma Komutanı J.Albay Tolga Yağan, Afyon Eğitim Vakfı’na iade-i ziyarette bulundu. AEV Genel Sekreteri Murat Diker ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Diker, Yağan’a, Vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bursiyer öğrenci sayısının ve burs ücretinin her yıl arttığını, 2023-2024 döneminde bursiyer sayısının 800’e ulaştığını belirtti.

"AJANSIMIZ 76 MİLYON DESTEK SAĞLADI"

Afyon'da düzenlenen "Kooperatifçiliğin Sorunları ve Çözüm Arayışları Çalıştayı'nda konuşan Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz, "Kalkınma ajansımız, 44 projede, 76 milyon lira destek sağlamıştır. Yaklaşıkta 140 milyon liralık da yatırım yapılmasına vesile olmuştur" diye konuştu.