Ana Sayfa Haberler AFYON EĞİTİM VAKFINDAN ATSOYA TEŞEKKÜR

AFYON EĞİTİM VAKFINDAN ATSOYA TEŞEKKÜR

AFYON EĞİTİM VAKFINDAN ATSOYA TEŞEKKÜR

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitime yaptığı katkılar dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür plaketi takdim etti. AEV Genel Sekreteri Murat Diker, “Afyon Eğitim Vakfımız ile ATSO arasında yapılan protokol gereği; Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile TOBB ETÜ arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nde Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan 30 öğrenciye ayrıca 30 üniversite öğrencisine burs veriliyor.


Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitime yaptığı katkılar dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e teşekkür plaketi takdim etti. AEV Genel Sekreteri Murat Diker, “Afyon Eğitim Vakfımız ile ATSO arasında yapılan protokol gereği; Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile TOBB ETÜ arasında imzalanan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’nde Afyonkarahisar’da pilot okul olarak belirlenen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan 30 öğrenciye ayrıca 30 üniversite öğrencisine burs  veriliyor. Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız olan Sayın Hüsnü Serteser’in ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da sürdürmesi ufkumuzu açıyor. Ben Sayın Serteser’in nezdinde ATSO Yönetim Kurulu’na, ATSO Meclisi’ne, Meslek Komiteleri’ne ve tüm ATSO üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Afyon Eğitim Vakfı’nın her zaman yanında olduklarını belirterek Vakıf Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmekten büyük gurur duyduğunu aktardı. Plaket takdiminde ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

http://afyonegitimvakfi.org/ckfinder/files/Sunu1(2).pdf