Ana Sayfa Haberler ALBİKERE.COM, ÇETİN CEVİZ ÖDÜLLERİ’NDE FİNALE KALDI

ALBİKERE.COM, ÇETİN CEVİZ ÖDÜLLERİ’NDE FİNALE KALDI

ALBİKERE.COM, ÇETİN CEVİZ ÖDÜLLERİ’NDE FİNALE KALDI

Afyonkarahisar’dan doğan ve Türkiye’nin markası hâline gelen albikere.com, Türk Proje Yöneticileri Meslek Enstitüsü tarafından düzenlenen Çetin Ceviz Ödülleri’nde finale kaldı. Ankara’da, Alarko’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Çetin Ceviz Ödül Töreni’nin Gümüş Sponsoru ise Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası oldu


Afyonkarahisar’dan doğan ve Türkiye’nin markası hâline gelen albikere.com, Türk Proje Yöneticileri Meslek Enstitüsü tarafından düzenlenen Çetin Ceviz Ödülleri’nde finale kaldı. Ankara’da, Alarko’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Çetin Ceviz Ödül Töreni’nin Gümüş Sponsoru ise Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası oldu.
Ödül Töreni’ne katılarak bir konuşma yapan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “NORM Eğitim Danışmanlık Derneği ve dalında tek kuruluş olan Türk Proje Yöneticileri Meslek Enstitüsü ile yolumuz, 2019 yılında kesişmişti. O yılki Çetin Ceviz Ödülleri’nde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız’ı temsilen şahsım, Afyon Eğitim Vakfı’nı temsilen Genel Sekreterimiz Sayın Murat Diker, ‘Mesleğe Katkı Onur Ödülleri’ne layık görülmenin onurunu yaşamıştık” dedi.
Serteser, konuşmasına şöyle devam etti:
“Bundan tam bir yıl önce, Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek öncülüğünde Afyonkarahisar’da kurulan Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri’nde üretilen ürünlerin satılması için bir platforma ihtiyaç duyuldu. Sayın Valimiz, hem kadın istihdamına katkı sağlayacak, hem de üniversite öğrencilerine burs desteğinde bulunacak bir site kurulmasını teklif etti. Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürdüğüm Afyon Eğitim Vakfı’nın İktisadi İşletmesi tarafından albikere.com isimli bir e-ticaret sitesi kuruldu. Satışlardan elde edilen komisyon gelirlerinin tamamının Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlandığı albikere.com’un kuruluşunun 1’inci yılını 25 Mayıs’ta kutlayacağız. Afyonkarahisar’dan çıkan ve Türkiye’nin markası olmak için büyük gayret gösteren albikere.com, 1000’e yakın mağazaya ve 30 bine yakın ürüne kavuştu. E-ticaret sitemizin bir yılda Türkiye’nin en itibarlı ödülleri arasında olan Çetin Ceviz’de ‘En İyi Proje Ekibi’ kategorisinde finale kalmasından büyük gurur duydum.”
Konuşmaların ardından Ödül Töreni’ne geçildi. Afyonkarahisar’dan doğan ve Türkiye’nin markası olan albikere.com, En İyi Proje Ekibi kategorisinde finale kaldı. Albikere.com’a verilen plaketi, ekip adına Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker aldı. Törende ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de En İyi Kadın Proje Yöneticisi seçilen Türk Eğitim Derneği İş Geliştirme Yöneticisi Selin Şansal Sağdıçoğlu’na ödülünü takdim etti.
Tören, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

http://afyonegitimvakfi.org/ckfinder/files/%C3%87ET%C4%B0N%20CEV%C4%B0Z.pdf