Ana Sayfa Haberler AFYON EĞİTİM VAKFI, EĞİTİM İLE SANATI BULUŞTURUYOR

AFYON EĞİTİM VAKFI, EĞİTİM İLE SANATI BULUŞTURUYOR

AFYON EĞİTİM VAKFI, EĞİTİM İLE SANATI BULUŞTURUYOR

Afyonkarahisarlı, ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilerin eğitim hayatlarına önemli katkılar sağlayan Afyon Eğitim Vakfı, 12 Ağustos ve 2-3 Eylül’de önemli sanat faaliyetlerine imza atacak. Afyon Eğitim Vakfı, ihtiyaç sahibi ve başarılı Afyonkarahisarlı öğrencilerin eğitim hayatlarına sağladığı katkının yanı sıra sanat faaliyetlerine verdiği destekle de öne çıkıyor. AEV, bu kapsamda 12 Ağustos ve 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde, Afyonkarahisar’ın kültür-sanat dünyasını bir araya getirecek.


Afyonkarahisarlı, ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilerin eğitim hayatlarına önemli katkılar sağlayan Afyon Eğitim Vakfı, 12 Ağustos ve 2-3 Eylül’de önemli sanat faaliyetlerine imza atacak.
 
Afyon Eğitim Vakfı, ihtiyaç sahibi ve başarılı Afyonkarahisarlı öğrencilerin eğitim hayatlarına sağladığı katkının yanı sıra sanat faaliyetlerine verdiği destekle de öne çıkıyor. AEV, bu kapsamda 12 Ağustos ve 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde, Afyonkarahisar’ın kültür-sanat dünyasını bir araya getirecek.
 
Hakan Yılmaz, Rıfat Yağmur, Muzaffer Uyan ve Erdem Özkan’ın ortak çalışması “Gel, Kal, Dön, Ol” isimli Afyonkarahisar Doğa Belgeseli’nin gösterimi, 12 Ağustos 2023’te, saat 17’de Afium Alışveriş Merkezi’ndeki Cinemovie’de gösterilecek aynı zamanda fotoğraf sanatçısı olan Yılmaz’ın ‘Afyon’da Gökyüzü’ resimleri de sergilenecek; 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde de Dünya Motokros Şampiyonası ve Motofest’in düzenlendiği Afyon Motor Sporları Merkezi’nde de resim sergisi tekrar gerçekleştirilecek.
 
Belgesel gösterimleri ile birlikte Hakan Yılmaz’ın ‘Afyon’da Gökyüzü’ isimli kişisel sergisi de sanatseverlerle buluşacak. Belgesel gösterimi ve fotoğraf sergisine katılacak sanatseverler, Afyonkarahisar’ın gizemli yönlerini keşfetme imkanını bulacaklar.
 
Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Burhanettin Çoban, tüm sanatseverleri belgesel gösterimlerine ve sergi ziyaretlerine davet etti.
http://afyonegitimvakfi.org/ckfinder/files/Sunu2.pdf