Ana Sayfa Haberler PROF. DR. OKUMUŞ’TAN SERTESER’E ZİYARET

PROF. DR. OKUMUŞ’TAN SERTESER’E ZİYARET

   PROF. DR. OKUMUŞ’TAN SERTESER’E ZİYARET

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.   AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan, Afyonkarahisar Valiliği ile Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın ana destekçisi olduğu albikere.com’a destek verdiklerini belirtti. 
 
Okumuş, “Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversite Teknoloji Transfer Ofisi A.Ş. tarafından kurulan A Flora A.Ş.’nin ürünlerinin satılacağı mağazayı albikere.com sitesinde açtık. Bu sitenin şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyorum” dedi.

   ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Prof. Dr. Okumuş’a, albikere.com e-ticaret platformuna verdiği destek dolayısıyla teşekkür etti. Serteser, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde kurulan albikere.com’dan elde edilecek gelirin tamamı, Afyon Eğitim Vakfı aracılığıyla öğrencilere burs olarak verilecek. albikere.com e-ticaret platformumuzda mağaza açarak ürün satışına başladığınız için teşekkür ederiz” diye konuştu.

   Ziyaret çerçevesinde AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, ATSO hizmet binasında bulunan albikere.com ofisini inceledi. Okumuş, burada Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ve AEV Genel Sekreteri Murat Diker’den bilgi aldı.