Ana Sayfa Haberler AFYON EĞİTİM VAKFI BURSİYERLERİNİN EĞİTİMİNİ TAKİP EDİYOR

AFYON EĞİTİM VAKFI BURSİYERLERİNİN EĞİTİMİNİ TAKİP EDİYOR

AFYON EĞİTİM VAKFI BURSİYERLERİNİN EĞİTİMİNİ TAKİP EDİYOR

Proje yöneticiliğini tanıtmak ve geliştirmek, farklı sektörlerde proje yapan firmaları, yöneticileri, uygulamaları bir araya getirmek ve projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarını amaçlayan Ulusal Proje Meslek Konferansı, Ankara Mövenpick Otel’de gerçekleşti. Afyon eğitim Vakfı bursiyerlerinden Aleyna Ulumeydan ve Osman Alkın’ın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak maksadıyla bu konferansa katılımları sağlanmıştır.


Proje yöneticiliğini tanıtmak ve geliştirmek, farklı sektörlerde proje yapan firmaları, yöneticileri, uygulamaları bir araya getirmek ve projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarını amaçlayan Ulusal Proje Meslek Konferansı, Ankara Mövenpick Otel’de gerçekleşti.
Ulusal Proje Meslek Konferansı (UPMK), 2010 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Ankara’da gerçekleşiyor. Bu yıl gerçekleşecek olan 9. Ulusal Proje Meslek Konferansı,  Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü’nün (TPYME) Proje Yöneticiliği mesleğini tanıtan, geliştiren ve proje yöneticilerinin ulusal konu ve sorunlar hakkında söz sahibi olmalarını hedefleyen, mesleki bir buluşma ve kaynaşma etkinliği olarak önemli bir yer tutuyor.
Afyon eğitim Vakfı  bursiyerlerinden  Aleyna Ulumeydan ve Osman Alkın’ın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak maksadıyla bu konferansa katılımları sağlanmıştır. Afyon Eğitim Vakfı sadece öğrencilerine burs veren bir vakıf olmakla beraber bursiyerlerine katkısı olacak konferans, staj, eğitim imkanı sağlayarak daha donanımlı mezun olmalarını amaçlamaktadır.