Ana Sayfa Haberler AFYONLU KÜLTÜR SANATA DOYACAK

AFYONLU KÜLTÜR SANATA DOYACAK

AFYONLU KÜLTÜR SANATA DOYACAK

12 Ağustos Cumartesi günü kamuoyuyla buluşacak olan Gel, Kal, Dön, Ol-Afyon Doğa Belgeseli ve Afyon'da Gökyüzü isimli Fotoğraf Sergisi öncesi Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Hakan Yılmaz Gün FM'de Gündem programına konuk oldu.


   Gel, Kal, Dön, Ol-Afyon Doğa Belgeseli ve Afyon'da Gökyüzü isimli Fotoğraf Sergisi öncesi Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Hakan Yılmaz ,sergideki satılacak olan fotoğrafların gelirlerinin Afyon Eğitim Vakfına bağışlanacağını söyleyerek herkesi etkinliklere katılmaya davet ettiler.  Afyon Eğitim Vakfı’nın bursiyer belirleme sisteminden bahseden Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, “Afyonkarahisar nüfusuna kayıtlı veya Afyonkarahisar doğumlu lisans ve ön lisans öğrencileri 1 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında Afyon Eğitim Vakfı web sitesinden müracaatlarını internet üzerinden yapabilirler. Bütçeye göre belirlenmiş yeni bursiyer sayısı sisteme giriliyor ve bursiyerler sistem tarafından hiçbir müdahale olmadan belirleniyor. Belirlenen bursiyerler web sayfamızda yayınlanıyor. Daha sonra sıralamaya girip bursiyer olmaya hak kazananlardan beyan ettikleri bilgilerin belgeleri istemiyor. Beyanları ile ilgili belge gönderemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar iptal edilerek yerine en yüksek puanlı müracaat edenler alınıyor” diye konuştu.
   Kendisiyle birlikte Rıfat Yağmur, Muzaffer Uyan ve Erdem Özkan’ın hazırladığı, “Gel, Kal, Dön, Ol” isimli Afyon doğa belgeseli gösterimine ve Afyon’da Gökyüzü isimli kişisel fotoğraf sergisine herkesi davet eden Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Görevlisi Hakan Yılmaz, “Belgesel gösterimi 12 Ağustos Cumartesi günü saat 17.00’de Afium’daki Cinemovie Sineması’nda yapılacak. Sonra Afium meydanda fotoğraflarımız sergilenecek. Herkesi etkinliklerimize davet ediyoruz. Tüm emek verenlere teşekkür ederim” dedi.